Sünnet Organizasyonu Hizmetleri

Standart Paket

Standart Paket

Sünnet düğününe dair herşeyi sizin için düşündük yapıyoruz LENA SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU geceniz kusursuz olsun diyorsanız sizi bekliyoruz.

0(312) 417 17 45 - 0(530) 333 23 01

Gece boyu çocuğunuzun oturabileceği gösterişli büyük bir taht gecede hazır olacaktır.

Sünnet düğünü organizasyonları sünnet çocuğunun organizasyon alanına gelmesi ile başlar. İşte bu geliş muhteşem olmalıdır. Tahtırevanla yeniçeriler sünnet çocuğunu mehter marşı eşliğinde alkışlarla getirirler. Tahtırevan dört kalın sopa üzerine oturtulmuş süslenmiş küçük bir tahttan ibarettir.

Sünnet çocuğu mehter marşı eşliğinde 4 yeniçeri askeri tarafından taşınan tahtırevan ile salona gösterişli bir şekilde getirilir ve davetliler selamlanır. Sonrasında gece boyu oturabileceği kral tahtına alınır.

Geleneksel kıyafeti ve arabası ile pamuk şekercimiz büyüklere ve küçüklere pamuk şeker veya osmanlı macunu dağıtarak organizasyon alanını tatlandırıyor.

Sünnet düğünü organizasyonlarında kendilerine ayrılan alanda, Profesyonel palyaçolar çocuklarınıza yarışmalar yaptırıp, eğlenceli animasyonlarla, yüz boyama ve sosis balon dağıtarak küçük misafirlerinizi eğlendirip, coşturacaklardır.