Sünnet düğünü organizasyona dair herşey

sünnet tahtı

Paket Oluştur

Sünnet düğününüz için uygun fiyatlarda paketler oluşturmak ister misiniz ? LENA SÜNNET ORGANİZASYONU kendi paketini oluştur ile bu mümkün.

Size özel fiyatlar için 0(312) 417 17 45 - 0(530) 333 23 01 numaralarını arayabilirsiniz.

Kral Tahtı

Gece boyu çocuğunuzun oturabileceği gösterişli büyük bir taht gecede hazır olacaktır.

Yer minderleri ve kral sofrası çocuğunuzun oturacağı bölüme ayrıca bir renk katar.

Tahtırevan

Sünnet düğünü organizasyonları sünnet çocuğunun organizasyon alanına gelmesi ile başlar. İşte bu geliş muhteşem olmalıdır. Tahtırevanla yeniçeriler sünnet çocuğunu mehter marşı eşliğinde alkışlarla getirirler. Tahtırevan dört kalın sopa üzerine oturtulmuş süslenmiş küçük bir tahttan ibarettir.

Tasavvuf ve İlahi Grubu

Türk tasavvuf müziğini en iyi şekilde icra eden tasavvuf grubumuzun yanı sıra ilahi grubumuz sunucu eşliğinde ilahi nağmelerle misafirlerinizin unutamayacağı bir gece yaşatacaktır. Semazenlerimiz ise sema gösterileri ile organizasyonunuzu görsel bir şölene çevirecektir.

4 Yeniçeri Askeri

Sünnet çoçuğu mehter marşı eşliğinde 4 yeniçeri askeri tarafından taşınan tahtırevan ile salona gösterişli bir şekilde getirilir ve davetliler selamlanır. Sonrasında gece boyu oturabileceği kral tahtına alınır.

Pamuk Şekeri

Geleneksel kıyafeti ve arabası ile pamuk şekercimiz büyüklere ve küçüklere pamuk şeker dağıtarak organizasyon alanını tatlandırıyor.

Palyaço

Sünnet düğünü organizasyonlarında kendilerine ayrılan alanda, Profesyonel palyaçolar çocuklarınıza yarışmalar yaptırıp, eğlenceli animasyonlarla, yüz boyama ve sosis balon dağıtarak küçük misafirlerinizi eğlendirip, coşturacaklardır.

4 Bayan Dans Ekibi

Geleneksel kıyafetli bayan personelimiz ilk olarak gül suyu ve lokum ikram ederek misafirlerinizi karşılayacaktır. Daha sonra gece boyu oğlunuzun oturacağı tahtın yanında, yeniçeri askerlerinin mehter marşıyla salona aldığı oğlunuzu bendirlerle karşılayacaklardır. Oğlunuz tahta oturduktan sonra çiftetelli gösterisi yaparak giriş seremonisine renk katacaklardır. Davul ve Bendir eşliğinde geleneksel bir kına yakımı seremonisi yapılacaktır. Kına için gerekli olan tüm malzemeler tarafımızdan getirilecektir. (Kına tepsisi-Kına Sepeti-El mumları-El Gülleri-Davetlilerinize dağıtılacak olan kına keseleri-Kına)

Pinyata

Pinyata figürlü kağıt bir kutudur. İçi eğlenceli sekerleme, çikolata ve oyuncakla doludur. Çocukların sırayla gözü bağlanır ve ellerine pinyata sopası verilir. Bu sopayla bir defa pinyataya sallamasına izin verilir. Amaç kağıt kutuyu vurup delmektir. Delinen kutudan dökülen hediyeleri kapışmak çocuklar için eğlenceli bir aktivitedir.

Oryantal

Gecenin tadına profesyonel dans gösterileriyle varın. Gösteri toplam 30/40 dakika sürmektedir. Tek set halinde veya 2 set halinde organize edilebilir.

Volkan Show

Volkan ve konfeti gösterileri sünnet düğünlerinize ayrı bir estetik katmaktadır.

Semazen Ekibi

Semazenlerimizin sema gösterisi ile sünnet düğünlerinize manevi bir atmosfer katabilirsiniz. Döne döne aşka gelen semazenlerimiz yüreklere dokunan sessizlikleriyle konuklarınızı büyüleyecektir.

Gösteri Ekibi

Profesyonel Gösteri ekibimiz sünnet düğünlerinize ayrıca bir renk katacaktır.

Köçek

Sünnet Düğünü Organizasyonlarınız için profesyonel köçeklerimiz konuklarınızı hem şaşırtacak hem de eğlendirecektir.

Mehter Takımı

Geçmişten geleceğe köprü olan Mehter takımının muhteşem coşkusunu sizde konuklarınıza yaşatmak isterseniz sünnet düğünü organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.

Popcorn

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmez bir parçası olan popcorn, pamuk şekeri öncelikle küçük misafirleriniz olmak üzere tüm misafirlerinize güzel bir ikram olacaktır. Geleneksel kıyafetli personellerimiz tarafından sunum yapılacaktır.

Osmanlı Macunu

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmez bir parçası olan Osmanlı Macunu öncelikle küçük misafirleriniz olmak üzere tüm misafirlerinize güzel bir ikram olacaktır. Geleneksel kıyafetli personellerimiz tarafından sunum yapılacaktır.

Osmanlı Şerbetcisi

Sırtına aldığı bakir şerbetçi güğümü ile geleneksel kıyafetli şerbetçimiz, tüm misafirlerinize Osmanlı Şerbeti ikramlarında bulunacaktır.

Kahveci Güzeli

Geleneksel kıyafetli kahveci güzelimiz gece boyu tüm konuklarınıza bakır kahveci standından Türk Kahvesi ikramlarında bulunacakır.

Orkestra

Tercihinize göre sünnet düğünü organizasyonunuza gelecek olan orkestramız misafirlerinize unutulmaz dakikalar yaşatacaktır.

Dj

Sünnet düğünü organizasyonunuza özel profesyonel dj hizmeti verilmektedir.

Hint Kınacısı

Gece boyu konuklarınıza istediği motiflerde hint kınası yapılacaktır.

Anı kürsüsü

Sünnet organizasyonlarınıza şık bir görüntüsü olan anı kürsüsü ayrıca bir hava katacaktır.

Anı defteri

Sünnet düğünü organizasyonunuza özel tasarlanacak olan anı defterine davetlileriniz sizin için anılarını yazacaktır. Bu özel geceden yıllarca saklayabileceğiniz bir hatıra olarak kalacaktır.

Dilek ağacı

Oldukça şık bir görüntüsü olan dilek ağacına takılan not kağıtları misafirleriniz tarafından güzel dileklerle doldurulacak ve sünnet organizasyonu gecesi sonunda size şık bir zarf içinde size teslim edilecektir.

Fotoğrafcı

Profesyonel fotoğraf çekimleri ile Sünnet Düğünü Organizasyonlarınız ölümsüz kılınacaktır.

Kameraman

Full HD kamera kayıt ve profesyonel video çekimleri ile sünnet düğünü organizasyonlarınız ölümsüz Kılınacaktır.